آگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی
سودایران»بازارکار و سرمایه»استخدام دانشجو»استخدامی جدید دانشجو و کار دانشجویی 96
استخدامی جدید دانشجو و کار دانشجویی 96-pic1

استخدامی جدید دانشجو و کار دانشجویی 96

در این بخش در زمینه استخدامی جدید دانشجو و کار دانشجویی 96 توضیحاتی ارائه می گردد. اگر می خواهید در سال 96 در کنار تحصیل خودتان درآمد هم کسب نمائید و در ضمن درسهای خودتان را هم خوب بخوانید کار تدریس خصوصی می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.
در سال 96 با فعالیت در زمینه کار تدریس می توانید درامد خوبی کسب کنید.
اگر به کار تدریس علاقه دارید، می توانید در سال 96 به عنوان کار پاره وقت دانشجویی به تدریس خصوصی بپردازید. کار تدریس انعطاف زمانی بالایی دارد. می توانید کلاسهای تدریس خصوصی را در زمانهایی که خودتان کلاس ندارید برگزار نمائید. در ضمن به نسبت بسیاری از کارهای پاره وقت و نیمه وقت دیگر، کار تدریس خصوصی درامد بالاتری دارد.
برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی می توانید با آموزشگاهها تماس بگیرید و یا به عنوان یک راهکار بهتر به صورت زیر عمل نمائید:
به سایت ایران مدرس www.IranModares.com مراجعه کنید. فرم عضوبت در سایت را تکمیل نمائید و در ادامه آگهی تدریس خودتان را ثبت کنید. آگهی تدریس شما پس از تایید مدیریت سایت نمایش داده شده و متقاضیان تدریس خصوصی با شما تماس خواهند گرفت.
ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و تا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نامی دارد. بازدید ایران مدرس در ایام امتحانات به بیش از 25000 بازدید در روز هم می رسد.
عبارتهای کلیدی: استخدامی جدید دانشجو و کار دانشجویی 96، شغل برای دانشجو سال 96، استخدام جدید دانشجو 96


آگهی دهنده: ایران مدرس
expired
(اطلاعات تماس نشان داده نخواهد شد برای مشاهده آگهی های مشابه به پایین همین صفحه مراجعه نمایید.)
موقعیت: استان تهران - تهران - استخدام دانشجو در تهران
به روز شده در:۱۳۹۶/۱۲/۲۷
بازدید: 1795 بار
ایمیل: