آگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی
سودایران»بازارکار و سرمایه»استخدام دانشجو»کار پاره وقت دانشجویی مهندسی عمران
کار پاره وقت دانشجویی مهندسی عمران-pic1

کار پاره وقت دانشجویی مهندسی عمران

کار پاره وقت دانشجویی مهندسی عمران - اگر دانشجوی مهندسی عمران هستید و برای کسب درآمد در دوران دانشجویی بدنبال پیدا کردن یک کار پاره وقت مناسب با درآمد خوب و انعطاف زمانی بالا هستید، تدریس خصوصی دروس مهندسی عمران یکی از بهترین گزینه های ممکن برای شما است.
تدریس خصوصی به نسبت وقتی که برای آن می ذارید درآمد خوبی داشته و به لحاظ زمانی هم دارای انعطاف است به گونه ای که با درس و کلاسهای دانشگاه شما تداخل نخواهد داشت.
اگر در زمینه تدریس دروس مهندسی عمران فعالیت دارید و یا قصد دارید به عنوان یک کار پاره وقت تدریس دروس مهندسی عمران را شروع کنید، برای افزایش تعداد شاگردان خود به وب سایت ایران مدرس مراجعه نموده و آگهی تدریس خود را ثبت نمائید.
وب سایت ایران مدرس بزرگترین و پربازدید ترین وب سایت تدریس ایران بوده و در حدود 16500 مدرس ثبت نامی و به صورت متوسط 16000 بازدید روزانه دارد.
این وب سایت برای تدریس دروس مهندسی عمران از نظر موتورهای جستجو از جمله گوگل کاملا بهینه است. به عنوان مثال، با جستجوی عبارات "تدریس خصوصی ایستایی"، "تدریس خصوصی مقاومت مصالح" و یا "تدریس خصوصی مکانیک خاک" و ... در گوگل یکی از اولین وب سایتهایی که به شما نشان داده خواهد شد وب سایت ایران مدرس است.
ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس برای دروس مهندسی عمران و سایر دروس رایگان است و تنها در صورت تمایل می توانید آگهی خود را به حالت ویژه تغییر دهید.
برای افزایش تعداد شاگرد و همچنین افزایش درآمد خود از تدریس در زمینه دروس مهندسی عمران، فرصت درج آگهی در ایران مدرس را از دست ندهید.
www.IranModares.com


آگهی دهنده: ایران مدرس
موقعیت: استان تهران - تهران - استخدام دانشجو در تهران
به روز شده در:۱۳۹۷/۳/۲۹
بازدید: 6299 بار
ایمیل: