آگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی
سودایران»بازارکار و سرمایه»استخدام دانشجو»شغل و کار پاره وقت دانشجویی کل کشور
شغل و کار پاره وقت دانشجویی کل کشور-pic1

شغل و کار پاره وقت دانشجویی کل کشور

کار پاره وقت دانشجویی تدریس ریاضی - دانشجویانی که بدنبال پیدا کردن یک کار پاره وقت دانشجویی مناسب هستند و در زمینه تدریس ریاضی دبیرستان و دانشگاه توانایی فعالیت را دارند، برای ثبت آگهی تدریس در وب سایت ایران مدرس و جذب شاگرد به صورت مستقیم به آدرس www.iranmodares.com مراجعه نمایند.

کار نیمه وقت دانشجویی تدریس فیزیک - تدریس خصوصی فیزیک، ریاضی و ... می تواند به صورت یک کار نیمه وقت دانشجویی با درآمد مناسب برای دانشجویان مطرح باشد.
اگر در حال حاضر به تحصیل مشغول هستید و برای کسب درآمد بدنبال یک کار پاره وقت و نیمه وقت می گردید، تدریس فیزیک می تواند گزینه خوبی برای شما باشد (البته برای سایر دروس هم به همین ترتیب).
به منظور افزایش تعداد شاگرد و یا شروع به کار در زمینه تدریس خصوصی فیزیک و سایر دروس، به وب سایت ایران مدرس مراجعه نموده و بعد از عضویت در سایت آگهی تدریس خود را ثبت نمائید.

شغل پاره وقت دانشجویی تدریس شیمی - شغل پاره وقت دانشجویی تدریس شیمی یکی از گزینه های مناسب برای دانشجویان مقاطع مختلف به منظور کسب درآمد است.
در دوران تحصیل گزینه تدریس به عنوان یک کار پاره وقت می تواند بسیار مناسب بوده و به درآمد زایی شما کمک کند.
کار تدریس به نسبت وقتی که از شما می گیرد درآمد خوبی داشته و انعطاف زمانی بالایی دارد. زمان برگزاری کلاسها را خودتان می توانید تعیین کنید و به درسهای خوتان هم لطمه وارد نمی شود.
به منظور افزایش تعداد شاگرد و یا شروع به کار در زمینه تدریس خصوصی شیمی و سایر دروس، به وب سایت ایران مدرس مراجعه نموده و بعد از عضویت در سایت آگهی تدریس خود را ثبت نمائید.

کار پاره وقت و نیمه وقت دانشجویی - اگر بدنبال یک کار پاره وقت و نیمه وقت دانشجویی هستید ...
اگر برای کسب درآمد در دوران تحصیل، یک کار مناسب که زمان زیادی از شما نگرفته و انعطاف زمانی بالایی داشته باشد را لازم دارید ...
اگر به تدریس علاقه دارید و به عنوان یک کار نیمه وقت می خواهید به تدریس خصوصی بپردازید...
...
تدریس خصوصی به عنوان یک کار پاره وقت و نیمه وقت دانشجویی می تواند یکی از گزینه های برتر برای شما باشد.
برای شروع به تدریس و یا افزایش تعداد شاگردانتان به وب سایت ایران مدرس مراجعه نموده و آگهی تدریس خود را ثبت کنید.

جذب دانشجو (کار پاره وقت و نیمه وقت) - از دانشجویانی گه بدنبال پیدا کردن یک کار پاره وقت و نیمه وقت هستند دعوت به همکاری می گردد.
دانشجویان گرامی می توانند در کنار درس و تحصیل خود به صورت پاره وقت و نیمه وقت به کار تدریس بپردازند.
به منظور شروع به کار در زمینه تدریس خصوصی می توانید آگهی تدریس خود را در وب سایت ایران مدرس (بعد از تکمیل فرم عضویت در سایت) ثبت کنید.
با ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس به صورت مستقیم با متقاضیان تدریس در ارتباط خواهید بود.
وب سایت ایران مدرس برترین سایت تدریس ایران بوده و به صورت روزانه بازدید میانگین 15000 و همچنین بیش از 15500 مدرس ثبت نامی دارد.
www.IranModares.com


آگهی دهنده: www.iranmodares.com
موقعیت: استان تهران - تهران - استخدام دانشجو در تهران
به روز شده در:۱۳۹۷/۵/۹
بازدید: 8493 بار
ایمیل: